PRZYJĘCIA WESELNE

urzeczywistniamy marzenia...

Przyjęcie weselne to niezwykła i niepowtarzalna chwila, otwierajaca Młodej Parze nową, a zarazem wspólną drogę życia.

Nasze sale stworzone zostały po to, aby w tym jakże ważnym dniu urzeczywistniać marzenia o wspaniałym i wyjątkowym weselu. Wyszukane menu, profesjonalna obsługa oraz nienaganny wystrój pozwolą uczynić ten wieczór niezwykłym i pełnym samych pozytywnych wspomnień.

Do dyspozycji gości oddajemy górną klimatyzowaną salę, w której organizujemy przyjęcia weselne do 60 osób. W przypadku większej liczby gości istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia na dwóch poziomach. Istnieje wtenczas możliwość podłączenia na górze kamery, dzięki czemu goście siedzący na dole mają podgląd na górną salę przez cały czas. Ponadto z salą górną bezpośrednio połączony jest przestronny taras, który w cieplejsze dni udostępniany jest dla gości weselnych.

Wiedząc jak ważnym aspektem przyjęcia są serwowane potrawy, garantujemy świeżą i smaczną kuchnię, zarządzaną przez FRANCUSKIEGO KUCHARZA z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w najlepszych restauracjach i hotelach na całym świecie. Nasze Menu zawsze ustalane jest indywidualnie, każdorazowo dostosowane do Państwa życzeń. Szef kuchni chętnie służy radą, dzięki czemu zorganizowane u nas przyjęcie może być zarówno tradycyjne jak i wzbogacone o trendy kuchni międzynarodowej.

Warto zaznaczyć również, że obiekt posiada duży parking, dzięki czemu nie jest problemem zaparkowanie większej liczby samochodów. Z doświadczenia wiemy, że nawet najwspanialsze przyjęcie jest nielada wyzwaniem dla najmłodszch gości, dlatego też przygotowaliśmy dla nich plac zabaw, bujane zabawki i inne atrakcje, dzięki którym u nas żaden maluch się nie nudzi.

Ze względu na to, że zawsze dostosowujemy się do potrzeb Naszych Gości zamieszczamy przykładowe menu. Można je dowolnie modyfikować, zarówno pod względem ilości i wyboru dań jak również ceny.

Przykładowe menu zapisane w załączniku PDF pod galerią zdjęć